KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSEDKuidas ma saan oma lugu jagada?

Loo jagamiseks on kolm erinevat võimalust, vali endale mugavaim variant:


Veebivorm: täida siin
E-mail: lood@metsikroos.ee

Jäta häälsõnum telefoni teel numbrile 58855024

Milliseid lugusid te otsite?


Oodatud on kõik seriaaliga seonduvad mälestused ja lood, foto- ning videomaterjal. Täiendavalt otsime ka isiklikest kogudest salvestusi seriaalist eestikeelse dublaažiga (näiteks VHS kassetile), sest ERR arhiivides ei ole see säilinud.Mitu korda võin oma lugusid jagada?

Me tahame kuulda kõiki lugusid seoses Metsiku Roosi ja selle vaatamisega, võid jagada nii palju lugusid kui ise soovid ning kindlasti võid jagada üleskutsed ka sõprade ja tuttavatega.Millal film valmis saab?


Filmi tegemine võtab omajagu aega, et olla kursis uudistega filmi käekäigust ja kinodesse jõudmise ajast, siis võid jälgida meie sotsiaalmeediakanaleid Facebookis ja Instagramis.

Kuidas jätta häälsõnumit?

+372 588 55 024 - sellele telefoninumbrile on võimalik jätta häälsõnum. Kuni kolme minuti jooksul saad meile rääkida oma Metsiku Roosi lood ja mälestused. Helistades kõlab tervitussõnum ja peale seda helisignaal. Seejärel saad telefoni rääkida oma loo ja me kuulame seda esimesel võimalusel. Lisaks salvestub meile ka sinu telefoninumber ja vajadusel võtame ühendust, et küsida täiendavaid küsimusi.

(ROCCE