MILLISEID LUGUSID ME OOTAME?Ootame kõiki lugusid ja mälestusi seoses seriaaliga Metsik Roos. Ehk on sul meeles kuidas kogu pere, sõpruskonna või lausa külaga ühiselt teleka ees istusite? Võib-olla palusid abikaasal kasvatada samasugused vuntsid nagu Ricardol? Või mäletad, et just sina olid Metsiku Roosi kõige suurem austaja ja tahaksid oma suurt armastust selle seriaali vastu meiega jagada. Kõik lood, nii suured kui ka väikesed on oodatud. Kui kahtled, siis parem on oma lugu siiski jagada.
Ootame kõiki lugusid ja mälestusi seoses seriaaliga Metsik Roos. Ehk on sul meeles kuidas kogu pere, sõpruskonna või lausa külaga ühiselt teleka ees istusite? Võib-olla palusid abikaasal kasvatada samasugused vuntsid nagu Ricardol? Või mäletad, et just sina olid Metsiku Roosi kõige suurem austaja ja tahaksid oma suurt armastust selle seriaali vastu meiega jagada? Kõik lood, nii suured kui ka väikesed, on oodatud. Kui kahtled, siis parem on oma lugu siiski jagada.

Eriti oodatud on ka seonduvad foto- ja videomaterjalid. Ehk riietasid end kostüümipeo tarvis Rosaks? Või lapsed tegid temaatilise näidendi ja see sai videolindile üles võetud? Isegi kui videolint ei ole viidud digitaalsele kujule, oleme me materjalist väga huvitatud ja selle olemasolu võib kindlasti mainida.

Lisaks otsime VHS salvestusi seriaalist koos eestikeelse dublaažiga, sest see ei ole ERR arhiivis säilinud. Kui sul on alles lindile võetud episoodid Metsikust Roosist, siis palun võta ühendust.